Змагання з волейболу серед школярів

У рамках проведення Спартакіади учнів 5-9 класів закладів загальної середньої освіти Доманівської селищної ради у 2019/2020 навчальному році    20 лютого 2020 року на базі Доманівського закладу ЗСО І-ІІІ ступенів № 1 було проведено змагання  з волейболу (юнаки). У змаганнях  взяли участь 5 команд, а саме: Доманівського закладу ЗСО І-ІІІ ступенів № 1, Царедарівської філії Доманівського закладу ЗСО І-ІІІ ступенів № 1, Доманівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, Козубівської філії Доманівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, Зеленоярської філії Доманівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2.

Змагання проходили в напруженій боротьбі і лише останні ігри визначили переможця змагань. Тож, за підсумками змагань команди розподілились таким чином:

І місце – команда Доманівського ЗСО І-ІІІ ступенів № 1;

ІІ місце – команда Доманівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2;

ІІІ місце – команда Козубівської філії Доманівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2;

ІV місце – команда Зеленоярської філії Доманівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2;

V місце – команда Царедарівської філії Доманівського ЗСО І-ІІІ ступенів № 1.

Всім учасникам та наставникам висловлюємо подяку та бажаємо подальших перемог.

Команди – призери були нагородженні грамотами відділу освіти, молоді та спорту.