Святкування Дня захисту дітей в в дошкільному  навчальному закладі №2

Святкування Дня захисту дітей в в дошкільному навчальному закладі №2

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

15:34 31.05.2019

ДОМАНІВСЬКА  ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА  СПОРТИВНА  ШКОЛА МІЖОБЛАСНИЙ ШАХОВИЙ ТУРНІР

ДОМАНІВСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА МІЖОБЛАСНИЙ ШАХОВИЙ ТУРНІР

28-29 травня 2019 року в м.Подільськ відбувся міжобласний шаховий турнір присвячений  Міжнародному Дню захисту дітей . Доманівську ДЮСШ представляли юні шахісти під керівництвом тренера-наставника Шевцова О.І.

13:29 31.05.2019

ДОМАНІВСЬКА  ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА  СПОРТИВНА  ШКОЛА ТУРНІР З ФУТБОЛУ

ДОМАНІВСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ТУРНІР З ФУТБОЛУ

28-29 травня 2019 року в м.Подільськ  Одеської області відбувся міжобласний турнір з футболу присвячений  Міжнародному Дню захисту дітей серед  учнів 2007-08 років народження. В міжобласному турнірі з футболу взяли участь  вісім  команд – це футбольні команди спортивних шкіл Одеської області та Доманівської ДЮСШ Миколаївської області, тренер-наставник  Дерев’янко І.Л.

13:22 31.05.2019

Привітали Ювілярку!

29 травня 2019 року, своє 90-річчя від Дня народження святкувала жителька смт Доманівка -  Баланова Віра Йосипівна.

14:24 30.05.2019

Засідання робочої групи з розробки Плану удосконалення послуги «Водопостачання»

Робочою групою Доманівської селищної ради проведено третє засідання робочої групи по розробкі Плану удосконалення другої пріоритетної послуги з водопостачання на території Доманівської громади, який планується розробити в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

13:27 30.05.2019

Звітний концерт Доманівської ЗОШ №2

22 травня 2019 року в РБК відбувся Звіт директора Доманівської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів № 2 А.А.Макогоненка перед педагогічним колективом та громадськістю. Метою  зустрічі було :

11:29 30.05.2019

ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ

На черговому засідання виконавчого комітету Доманівської селищної ради розглянуто 13 питань порядку денного.

15:42 27.05.2019