Порядок надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям Миколаївської області на обстеження та лікування важкохворих дітей

Дата: 17.02.2020 16:18

Одноразова адресна грошова допомога жителям Миколаївської області на обстеження та лікування дітей (далі - допомога) надається один раз на рік на одну дитину за наявності коштів у межах виділених асигнувань з обласного бюджету.

Граничний розмір допомоги становить 500,0 тис. гривень.

Допомога надається на обстеження та лікування дітей у закладах охорони здоров'я Миколаївської області, інших областей та за кордоном.

Питання щодо надання допомоги мешканцям Миколаївської області, які мешкають та зареєстровані на території області, розглядається Комісією за дорученням голови обласної ради або голови обласної державної адміністрації.

Підставою для розгляду питання щодо надання допомоги є заява законного представника дитини про надання допомоги хворій дитині на ім’я голови обласної ради або голови обласної державної адміністрації за наявності медичних документів, що підтверджують:

онкологічні та онкогематологічні захворювання;

орфанні захворювання;

потребу у пересадці органів та тканин за висновками Центру трансплантації або іншої спеціалізованої клініки;

показання для протезування клапанів серця, кінцівок, установлення імплантів тощо згідно з висновками відповідної клініки або науково-дослідного інституту;

вроджені або набуті вади, які підлягають оперативному лікуванню за межами області, згідно з висновками спеціалізованої установи, закладу;

інші захворювання.

За більш детальною інформацією звертатися до Доманівської селищної ради за телефоном (05152) 9-19-49