Оголошення!

Шановні користувачі, орендарі та власники земельних ділянок!

16:08 09.08.2019

Навчання-тренінг в селищній раді

07 серпня командою HIPAC в особі тренера Оксани Гуненкової  розпочато 3-денний тренінг в рамках Програми «U-LEAD з Європою» щодо свторення «Центр надання адміністративних послуг». В тренінгу взяли участь спеціалісти ЦНАП  Доманівської РДА, депутати ради, громадськість. Учасники тренінгу отримали знання щодо отриманих  адміністративних послуг та їх груп.

16:02 07.08.2019

В Миколаївській області діє Цільова регіональна програма підтримки індивідуального житлового будівництва на селі та поліпшення житлово- побутових умов сільського населення «Власний дім», яка спрямована на створення відповідних житлових та соціально-побутових умов саме для сільського населення області, в першу чергу для молодих спеціалістів, молодих сімей, працівників соціальної сфери села, сільськогосподарських формувань, обслуговуючих галузей. На сьогодні вона є практично єдиною реальною можливістю для поліпшення умов проживання на селі.

16:39 06.08.2019

Засідання постійної комісії по спрямуванню субвенції на виплату грошової компенсації на придбання житла дітям-сиротам

1 сепрня, в малій залі Доманівської селищної ради відбулося засідання комісії з питань формування потреби щодо спрямування субвенції на придбання житла або призначення грошової компенсації на його придбання дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування та особам з їх числа.

16:47 05.08.2019

Інформація про навчання

Університет державної фіскальної служби України пропонує отримати диплом магістра зі спеціальності 281 "Публічне управління та адміністрування" за 1 рік 6 місяців на заочній формі навчання за освітньою програмою "Регіональне управління та самоврядування".

15:08 02.08.2019

Увага! Вакансія

Доманівська селищна рада  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу житлово-комунального  господарства, розвитку  інфраструктури,  містобудування, архітектури  та  благоустрою виконавчого органу Доманівської селищної ради Миколаївської області.

11:22 31.07.2019

ВИЗНАЧЕННЯ ІНДЕКСУ СПРОМОЖНОСТІ ВЛАДИ ДОМАНІВСЬКОЇ ОБ'ЄДНАНОЇ ГРОМАДИ

Нещодавно, в приміщенні Доманівської селищної ради, відбулася зустріч з  спеціалістами Програми DOBRE Сафроновою Наталією та Ярославою Ткаченко. В ході зустрічі  Наталією доведено до присутніх результати спроможності місцевої влади за 2018 рік та окреслено напрямки подальшої роботи.

10:08 30.07.2019

Сільське питне водопостачання

Для мешканців багатьох сіл Доманівської громади до недавнього часу доступ до сталого та безпечного водопостачання усе ще залишалось проблематичним. Велика кількість сільського населення змушена використовувати криниці та неглибокі свердловини.

09:09 30.07.2019