Методичний актив вихователів закладів дошкільної освіти

25 жовтня 2019 року на базі Доманівського закладу дошкільної освіти №3 відбувся методичний актив вихователів з питання   «Науково-методичне забезпечення компетентних практичних дій педагога. Створення простору для особистісного розвитку  дитини дошкільного віку».

Метою  заходу  стало поглиблення педагогічної  компетентності педагога; підготовка педагогічних працівників до сприйняття та реалізації всіх інноваційних процесів, які відбуваються в освіті, підвищення педагогічної майстерності, організувати науково-методичну роботу з педагогічними кадрами щодо створення простору для особистісного розвитку  дитини дошкільного віку.

Методист закладу Гаврильчак Т.В. презентувала роботу з даного питання. Учасники заходу мали можливість познайомитися з працівниками закладу та вихованцями, просторами для розвитку дошкільнят. Колеги обмінялися досвідом роботи, визначили основні напрямки роботи на І півріччя 2019-2020 навчального року.