Об'єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

Встановлення пішохідних переходів в смт Доманівка

   Сьогодні, 24 вересня, виконавчим комітетом Доманівської селищної ради на перехресті вулиць Свободи та О.Ливадара розпочато нанесення дорожньої розмітки 1.14.1 «Пішохідний перехід» на асфальтовому покритті дороги, де попередньо на узбіччі доріг було встановлено дорожні знаки 5.35.1 «Пішохідний перехід». Перевагою облаштування пішохідних переходів є суттєве підвищення рівня безпеки громадян на селищних дорогах.

    Рішення про встановлення пішохідних переходів винесено виконавчим комітетом 11 вересня 2019 року на підставі ініціативи Молодіжної ради при виконавчому комітеті Доманівської селищної ради на виконання проекту «Пішохід у безпеці», який реалізується в рамках конкурсу проектів «Безпечна громада», організованого Фондом розвитку Вознесенська за підтримки іменного фонду Владислава Невеселого. За кошти фонду було придбано знаки та передано селищній раді, які підготовлено до встановлення, а саме  укріплено на стояках із труб.

   Згідно до схем розміщення, погоджених Доманівським відділенням поліції, пішохідні переходи планується розмістити в смт Доманівка, а саме 3 пішохідні переходи на вул. Свободи, 2 – вул. О.Ливадара та 1 - вул. Центральна.« повернутися до списку новин