Семінар вчителів іноземної мови закладів ЗЗСО Доманівської селищної ради

27 вересня 2019 року на базі Доманівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 відбувся методактив вчителів іноземної мови з теми «Іншомовна комунікативна компетентність як шлях формування конкурентноспроможного випускника ».

Мета семінару:

- активізувати та розширити знання учасників методактиву з даної теми;

-  обмін досвідом, а саме представлення форм та методів роботи, які використовують вчителі на уроках;

- стимулювати вчителів до пошуку, творчості.

Учасники заходу  поділилися ефективними прийомами та методами створення позитивної мотивації до вивчення іноземної мови  .

Під час роботи вчителі у вигляді презентацій  та виступів висвітлили проблемні питання, над якими працюють в школах, ознайомили з  результативністю та досягненнями учнів.

На завершення методактиву вчителі іноземних мов обговорили питання та дійшли висновку про необхідність пошуку шляхів модернізації освітнього процесу при вивченні іноземних мов за рахунок використання традиційних та впровадження прогресивних, інноваційних методик і технологій навчання.