Привітання секретаря селищної ради з нагоди Дня людей похилого віку та Дня ветерана

Дата: 01.10.2019 09:12

ШАНОВНІ жителі найстарших представників громади!

1 жовтня в нашій державі відзначається День людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу та любов до людей наймудрішого покоління. Доманівська громада висловлює щиру подяку Вам, дорогі наші батьки, матері, дідусі та бабусі, знайомі за трудові досягнення та бойові заслуги, розуміння і толерантність. ВИ, люди старшого покоління, є джерелом народної мудрості, Ваш практичний життєвий досвід, невичерпна енергія, оптимізм та активна громадська позиція – взірець для підростаючого покоління. Ви передаєте у спадок все найцінніше чого досягнули за все життя. Здоров’я Вам, миру та злагоди, добра, енергії, сил та бадьорості духу, довгих років життя.

З повагою,

секретар селищної ради Г.Шульгіна.