Дата: від до Скинути

14 грудня 2017 року оркестр духових інструментів , Доманівської дитячої музичної школи,  керівник Мостовенко Леонід Вікторович, був запрошений на Звітний Гала – концерт початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання) Миколаївської області «Краща школа - 2017 року», як кращий колектив області. Цей захід дуже важливий для нашої школи та для її вихованців.

13:00 15.12.2017

Конференція «Децентралізація, управління землями та розвиток громад»

14 грудня 2017 року спеціалісти сектору земельних відносин та містобудування Доманівської селищної ради Голумбйовська Т.Й., Томчук С.М. Піроженко В.В.  взяли участь у конференції з питань децентралізації, управління землями та розвитку громад, яка відбулася у м. Києві.

11:14 15.12.2017

О. Дога зустрівся з консультантом програми DOBRE "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність"

Доманівський селищний голова Олександр Дога та український громадський діяч Сергій Штурхецький обговорили питання розвитку Доманівськоі ОТГ, створeння пeрeдумов для активного залучeння мeшканців громади до вирішeння питань самоврядування, шляхи ефективної реалізації молодіжної політики на місцевому рівні. «Вирішeння повсякдeнних проблeм мeшканців нашоі громади цe основний пріоритeт, відзначив Олeксандр Дога. На виконання цього завдання і спрямовуємо основні зусилля виконавчого апарату ОТГ».

16:46 14.12.2017

14 грудня 2017 року консультант програми DOBRE "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" зустрівся з представниками Молодіжної ради Доманівської ОТГ

Кандидат наук з державного управління С. Штурхецький, заступник Доманівського селищного голови І.Святченко, керуючий справами виконавчого комітету І.Соловей під час зустрічі з представниками Молодіжної ради обговорили питання залучення молоді до суспільних справ, можливості для самореалізації, впровадження ідей активної молоді Доманівщини. Ірина Соловей ознайомила присутніх з проектом рішення виконавчого комітету щодо складу та розробленого Положення про Молодіжну раду Доманівської ОТГ. Сергій Штурхецький розповів про шляхи ефективної реалізації молодіжної політики на місцевому рівні, наголосив на важливості забезпечення участі молоді у прийнятті рішень. "Ми хочемо допомогти змінити ситуацію в громаді та розширити можливості молоді. Це чудова нагода реалізувати свої ідеї та мрії, та втілити їх у життя",- відзначила Ірина Святченко. За результатами обговорення прийнято рішення провести перше засідання установчих зборів Молодіжної ради 27 грудня 2017року.

15:40 14.12.2017

Засідання Ради директорів централізованих бібліотечних систем Миколаївської області на тему: «Актуалізація публічної бібліотеки у сучасній громаді».

12 грудня 2017 року в Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О. Гмирьова відбулося засідання Ради директорів централізованих бібліотечних систем Миколаївської області на тему: «Актуалізація публічної бібліотеки у сучасній громаді».

11:18 13.12.2017

У ЗОНІ АТО ЗАГИНУВ БОЄЦЬ УКРАЇНСЬКОЇ ДОБРОВОЛЬЧОЇ АРМІЇ ЗЕЛЬМАНОВИЧ ВІКТОР ІГОРОВИЧ

Зі скорботою у серці повідомляємо, що 10 грудня 2017 року, під час захисту суверенітету України в зоні проведення антитерористичної операції біля населеного пункту Мар'їнки Донецької області, загинув уродженець селища Доманівка 25-річний Зельманович Віктор Ігорович.

08:55 12.12.2017