День знань - особливе свято!

3 вересня, після довгих літніх канікул, двері для учнів відчинила Зеленоярська філія Доманівської загальноосвітньої школи I-III ступенів №2 Доманівської селищної ради Миколаївської області.

День знань - особливе свято! Завжди яскраве, насичене особливими емоціями  та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i учнівське серце, хвилюючись, відгукується на заклик першого дзвоника!    Привітала учнів директор школи Людмила Арматраут, побажала здоров’я, високих досягнень у навчанні та удачі у всіх починаннях!

Серед запрошених на святі була присутня секретар селищної ради Галина Шульгіна, яка у своєму вітальному слові звернулась до присутніх , побажавши всім миру, педагогам - творчих здобутків та здоров’я і успіхів учням у новому навчальному році.