Об'єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

3 вересня пролунав перший дзвоник в Доманівській загальноосвітній школі I-III ступенів №2

Промайнуло веселе літо і настала осінь — пора навчання. Діти йдуть до школи, щоб знову сісти за шкільні парти і здобувати знання. Школярі стають старші на рік, а для цьогорічних першачків і одинадцятикласників 1 вересня 2018 року — особлива подія. Для малюків з дитсадочка відбувається все вперше — перший клас, перша вчителька, Букварик, перша парта, перші шкільні будні. А для учнів одинадцятих класів цей навчальний рік — останній у шкільному житті, вони — майбутні випускники 2019 року.

3 вересня  пролунав перший дзвоник в Доманівській загальноосвітній школі I-III ступенів №2, на якому директор школи Анатолій Макогоненко привітав всіх присутніх із початком нового навчального року, побажав міцного здоров’я та успіхів у навчанні. На святі були присутні заступник селищного голови Віктор Власюк, директор Будинку дитячої творчості Наталя Дудко, директор ПСП ім. Щорса Стефан Зборовський та настоятель храму Олександра Невського архімандрит Антоній. В свою чергу отець Антоній подарував першокласникам ікони та іграшки та побажав Божого благословення!

Багато теплих і щирих слів було сказано цього дня учнями 11 класу, для яких це останій дзвінок! Звучали слова вдячності рідним вчителям. Все ж головними героями лінійки були першокласники. На подвір’ї школи вони були схвильованими, але поряд їх підтримували батьки. Вони сьогодні невпевнено переступили через поріг школи, сіли за парту і пішли на перший свій урок, який запам’ятають на все життя.

 

 « повернутися до списку новин