Об'єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

Відбулась розширена нарада керівників та педагогічних працівників закладів освіти Доманівської селищної ради

31 серпня 2018 відбулась розширена нарада керівників та педагогічних працівників закладів освіти Доманівської селищної ради, на яку зібрались освітяни, яким належить у 2018-2019 навчальному році реалізовувати Концепцію Нової української школи, впроваджувати новий закон «Про освіту» та оновлювати стандарти освіти!

Привітати своїх любих вчителів прийшли вихованці Будинку дитячої творчості та дитячої музичної школи.

З вітальним словом до присутніх звернувся заступник селищного голови з питань освіти, медицини, культури, молоді та спорту, соціального захисту населення та впровадження інвестиційних програм Віктор Власюк. Також працівників освіти привітала з початком нового навчального року начальник відділу освіти, молоді та спорту викового органу Доманівської селищної ради Олександра Тихолаз.

 В урочистій атмосфері відбулось нагородження працівників педагогічної ниви грамотами та подяками місцевого та обласного значення. Після привітань Олександра Миколаївна виголосила тези доповіді «Про роботу закладів освіти Доманівської селищної ради у 2017-2018навчальному році та завдання на 2018-2019 навчальний рік в контексті реалізації Концепції Нової української школи». Пролунав державний гімн України…А працівники педагогічної ниви, з новими силами вирушили у новий навчальний рік.« повернутися до списку новин