Відбулась розширена нарада керівників та педагогічних працівників закладів освіти Доманівської селищної ради

Дата: 31.08.2018 16:50

31 серпня 2018 відбулась розширена нарада керівників та педагогічних працівників закладів освіти Доманівської селищної ради, на яку зібрались освітяни, яким належить у 2018-2019 навчальному році реалізовувати Концепцію Нової української школи, впроваджувати новий закон «Про освіту» та оновлювати стандарти освіти!

Привітати своїх любих вчителів прийшли вихованці Будинку дитячої творчості та дитячої музичної школи.

З вітальним словом до присутніх звернувся заступник селищного голови з питань освіти, медицини, культури, молоді та спорту, соціального захисту населення та впровадження інвестиційних програм Віктор Власюк. Також працівників освіти привітала з початком нового навчального року начальник відділу освіти, молоді та спорту викового органу Доманівської селищної ради Олександра Тихолаз.

В урочистій атмосфері відбулось нагородження працівників педагогічної ниви грамотами та подяками місцевого та обласного значення. Після привітань Олександра Миколаївна виголосила тези доповіді «Про роботу закладів освіти Доманівської селищної ради у 2017-2018навчальному році та завдання на 2018-2019 навчальний рік в контексті реалізації Концепції Нової української школи». Пролунав державний гімн України…А працівники педагогічної ниви, з новими силами вирушили у новий навчальний рік.Фото без опису