Засідання наставників конкурсу «Життя без сміття»

Дата: 28.08.2018 16:17

27 серпня у Творчому просторі «ПораДій» відбулось засідання круглого столу на тему «Координаційна зустріч менторів (наставників) конкурсу «Життя без сміття». На заході були присутні представники шкіл, які є наставниками для учнів в рамках кокурсу та координатор проекту Дмитро Пронін. Перед початком нового навчального року обговорили питання, які стосуються безпосередньо формування навичок у дітей щодо бережливого ставлення до навколишнього середовища. Зокрема розглядались питання,  які можуть виникнути під час проведення конкурсу, а саме, як отримувати кошти на учнівські проекти та яким чином буде проходити збір вторинних ресурсів в школах і як створювати мотивацію для учнів. В кінці зустрічі Дмитро пообіцяв, що вже зовсім скоро завітає в школи з інформаційно-просвітницькою програмою для дітей.