Районний семінар учителів фізичної культури

09 лютого 2018 року районним методичним кабінетом Доманівського освітнього центру проведено районний семінар для вчителів фізичного виховання Доманівського району, Доманівської селищної ради та Мостівської та Прибузької  сільських рад з проблеми «Роль вчителя фізичної культури щодо формування здорового способу життя школярів». Програма заходу передбачала розгляд  таких питань:

12:15 13.02.2018

Меморандум про співпрацю

В Доманівці відбулась визначна подія, селищний голова Олександр Дога  та представник @Агентство економічного розвитку  Кузніченко  Вікторія підписали меморандум про співпрацю в рамках конкурсу «Життя без сміття». Меморандум - це перший крок до налагодження співпраці між всіма учасниками конкурсу та досягнення великих результатів.

14:13 12.02.2018

Обговорили питання ґендерно-орієнтованого бюджетування

9 лютого 2018 року Олександр Дога зустрівся з Ольгою Жуковою,  консультанткою Національного Демократичного Інституту з ҐОБ, яка допомагатиме Доманівській громаді впроваджувати ґендерно-орієнтоване планування та бюджетування. Під час зустрічі обговорили напрямки роботи в  рамках  реалізації Програми DOBRЕ, а саме: навчання місцевих лідерів з питань ґендерно-орієнтованого бюджетування (ҐОБ), проведення тренінгів для жінок з розвитку лідерських навичок в рамках Академії жіночого лідерства, розбудова депутатських груп з ґендерних питань, а також підвищення громадського розуміння переваг ґендерної рівності.

16:22 09.02.2018

Доманівська громада розпочала роботу з ґендерно - орієнтованого бюджетування

Дводенний тренінг проводиться в рамках реалізації програми "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" (DOBRE). 07.02.2018 р. День перший. З активістами громади працюють тренерки Ольга Жукова та Дмитрук Наталія. Захід проводиться в рамках реалізації програми "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" (ДОБРЕ)

12:51 07.02.2018

Районний семінар учителів початкових  класів

Районний семінар учителів початкових класів

30 січня 2018 року на базі Доманівського освітнього центру проведено районний семінар учителів початкових класів із проблеми «Нова українська школа: стратегія змін в освіті».

09:00 31.01.2018