Вітаю Вас зі святом — Днем Знань!

Сьогодні у  всіх навчальних закладах України розпочинається новий навчальний рік.

1 вересня завжди особливо хвилюючий день, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Особливим і дуже важливим у житті цей день є для першокласників, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступають на незвіданий шлях пізнання. Не менш важливим цей день є і для одинадцятикласників, майбутніх випускників, яким доведеться вже незабаром обирати свій професійний шлях. Цей день об’єднує нас усіх, бо кожен колись у цей день переступив поріг рідної школи, відкрив першу книжку, написав перше слово.

Саме в День Знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів і викладачів за щоденну самовіддану працю, розуміння, турботу, мудрість і терпіння. Дякуємо Вам, дорогі наші вчителі, — ми завжди залишаємося вашими учнями!

Тож з нагоди Дня знань щиро вітаю усіх з початком навчального року. Бажаю міцного здоров’я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань, натхненної праці та творчих успіхів!

З повагою, селищний голова Олександр Дога