Увага! Вакансія

Доманівська селищна рада  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу житлово-комунального  господарства, розвитку  інфраструктури,  містобудування, архітектури  та  благоустрою виконавчого органу Доманівської селищної ради Миколаївської області.

Основні вимоги до  кандидата:

• громадянин України;

• освіта - повна вища відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра;

• стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на керівних посадах не менше 5 років;

• досконале володіння державною мовою;

• вміння працювати на комп'ютері.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається виконавчим комітетом селищної ради.

Документи приймаються протягом 30 днів  з дня оголошення про проведення конкурсу за адресою:

смт  Доманівка,   вул. Центральна,48, селищна рада

телефон  9-19-49