Доманівська громада

Академія Жіночого Лідерства

Дата: 25.07.2019 17:03
Кількість переглядів: 435

25 липня, в малій залі селищної ради, відбулася зустріч активних жінок громади з представниками Українського жіночого фонду, які виконують проект «Академія жіночого лідерства» у партнерстві з Національним Демократичним інститутом міжнародних відносин та за фінансової підтримки USAID в рамках програми DOBRE.
Мета зустрічі – розширити можливості жінок-лідерок з різних сфер та секторів діяльності, шляхом забезпечення їх новими знаннями та навичками, для кар’єрного зростання, отримання  керівних посад у політичних партіях, урядових установах та громадських організаціях, а також для збільшення участі  жінок у процесах прийняття рішень в своїх громадах.
В ході зустрічі учасникам заходу запрезентовано формат виконання проекту Академії Жіночого Лідерства, а це навчання жінок-лідерок, яке складається з декількох модулів, і на завершальному етапі -  конкурс малих грантів для випускниць.
Тож запрошуємо активних жінок Доманівської громади до участі в проекті.