Об'єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

Виконання Стратегії сталого розвитку громади з здійснення капітального ремонту вуличного освітлення

 

На виконання Плану покращення послуги вуличного освітлення в Доманівській ОТГ на 2018-2020 роки, розробленого за підтримки Агентства міжнародного розвитку США за участю «Global Communities», виконавцем програми в Україні «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), Доманівська селищна рада на підготовчому етапі щодо початку реалізації спільного проекту з удосконалення послуги вуличне освітлення на території громади. Даним проектом планується проведення капітального ремонту на окремих вулицях смт Доманівка та встановлення вуличного освітлення на території семи сіл громади, що становить стовідсоткове покриття території.

На сьогодні програмою DOBRE виконано умови договору про внесок у натуральній формі (70% від загальної вартості проекту), а саме придбано та поставлено Доманівській селищній раді товарів на загальну суму близько 1200,00 тис.гривень.

Монтажні роботи з облаштуванням вузлів обліку електроенергії планується розпочати селищною радою в серпні місяці. Кошторисом установи передбачено кошти на виконання даних робіт в 2019 році в сумі 530,00 тис. гривень.« повернутися до списку новин