До уваги жителів громади!

Шановні жителі громади !

З метою поліпшення стану навколишнього середовища, виявлення і локалізації карантинних бур’янів, розповсюджених на землях, розташованих в межах Доманівської селищної ради та дня благоустрою 20 серпня територій населених пунктів в підготовці до святкування Дня незалежності України, рішенням виконавчого комітету селищної ради від 21 червня 2019 року № 43 «Про заходи щодо проведення боротьби з карантинними бур’янами на території Доманівської селищної ради та дня благоустрою територій населених пунктів»  з 20 липня 2019 по 20 серпня 2019 року на території селищної ради проводиться місячник по боротьбі з каратиними бур`янами.

Просимо всіх небайдужих жителів громади залучитися до вищезазначеної акції. Хотілося б, щоб ця доброчинна природоохоронна акція згуртувала якнайширше коло мешканців громади, адже чистота краю починається з чистоти власної оселі, вулиці, села.

У День благоустрою  особливу увагу необхідно приділити впорядкуванню місць масового відпочинку – територій парків, алей, прибрати сміттєзвалища. Адже саме рекреаційні зони як найчастіше перетворюються на смітники.