Об'єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

Сільське питне водопостачання

Для мешканців багатьох сіл Доманівської громади до недавнього часу доступ до сталого та безпечного водопостачання усе ще залишалось проблематичним. Велика кількість сільського населення змушена використовувати криниці та неглибокі свердловини.

Найбільш перспективним технічним варіантом для сільського питного водопостачання є використання систем централізованого водопостачання, під’єднаних, як правило, до локальних глибоких свердловин із доступом до води з нижніх підземних водоносних горизонтів.

Депутатським корпусом громади на вирішення даного питання виділено з місцевого бюджету коштів протягом 2018-2019 років на загальну суму 517,9 тис. гривень.

Так, починаючи з 2018 року, комунальним підприємством «Доманівське» забезпечено питною водою окремі вулиці смт Доманівка та 5-ть сіл громади, а саме: Олександродар, Петропавлівка, Сила, Копані та Царедарівка, для цього проведено 3,82 км водомережі та підключено 297 абонентів. Окрім цього, КП «Доманіське» за власні кошти в сумі 19,0 тис.грн. на свердловині с. Сила проведено роботи по заміні насосу вітчизняного виробництва на імпортний.

Загалом за рахунок виконання робіт близько 15%. сільських мешканців отримали вперше доступ до якісного централізованого питного водопостачання.« повернутися до списку новин