Круглий стіл мистецької галузі

Дата: 22.10.2019 13:36

Чому ми маємо навчати на мистецьких уроках?

Передусім, відчувати мистецтво на чуттєвому рівні. Навчитися використовувати потенціал мистецтва для розвитку особистості.

Уроки мистецтва мають формувати установки до творчості, розвивати чуттєву сферу особистості учнів, формувати вміння художньо-творчої діяльності, розвивати естетичний смак, уміння інтерпретувати та аналізувати твори мистецтва тощо. Саме цій темі був присвячений круглий стіл учителів мистецької галузі, який відбувся 22 жовтня 2019 року у Доманівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

Вчителі музичного  та образотворчого мистецтва  Миронюк Ж.А. та Зборовська О.С. залучили вчителів мистецьких дисциплін до виконання  практичних   завдань, створили атмосферу творчості. Вчителі стали активними учасниками процесу створення малюнків, мистецької гри. Методист відділу освіти, молоді та спорту Доманівської селищної ради Цехоцька І.М. підсумувала  семінар словами, що саме вчитель мистецтва  полегшує шлях до розуміння мистецтва, сприяє формуванню творчих умінь, створює умови для розвитку креативності учнів.