Вітання секретаря селищної ради з Днем захисника України

Шановні земляки.

Від імені селищної ради, її виконавчого комітету
                         щиро вітаю з Днем захисника України.

Захист своєї домівки, родини, землі, Вітчизни впродовж віків є найважливішою святок справою.

Це свято засвідчує нам про обов’язок, солдатську мужність, відданість інтересам свого народу.

Нині ми низько вклоняємося охоронцям мирного життя за чисте небо, радісний сміх дітей і спокій матерів.

В цей день хочимо, засвідчити нашу повагу воїнам-визволителям Другої світової війни, учасникам бойових дій на теритоії інших держав, антитерористичної операції на сході України.

Бажаємо міцного здоров’я, бадьорості духу,

успіхів у такій благородній місії — захисту своєї України.

Гарного настрою Вам, втілення в життя ідей. Миру та благополуччя нашій державі, нашій Доманівській родині.

З повагою,

секретар селищної ради   Галина Шульгіна