Нарада з керівниками закладів освіти Доманівської селищної ради

Дата: 18.10.2019 14:26

Відповідно до плану роботи відділу освіти, молоді та спорту виконавчого органу Доманівської селищної ради за участю заступника селищного голови Власюка В.Д., секретаря селищної ради Шульгіної Г.В. 18 жовтня 2019 року проведено нараду з керівниками закладів освіти. Під час заходу було розглянуто питання щодо готовності закладів до осінньо-зимового періоду, формування бюджету на 2020 рік, моніторингу забезпечення прозорості та інформаційної відкритості веб-сайтів закладів освіти, нормативного забезпечення на 2019-2020 навчальний рік. Всі учасники заходу взяли активну участь в обговоренні вищезазначених питань. Особливу увагу було приділено нормативному забезпеченню закладів освіти на 2019-2020 навчальний рік та бюджетним запитам на 2020 рік. У заході взяли участь 18 осіб.

Інформація надана начальником відділу освіти, молоді та спорту селищної ради - О.Тихолаз.