В Доманівській громаді відбулося прибирання закріпленої території

Вже стало доброю традицією щороку навесні проводити заходи по благоустрою території, щоб покращити стан довкілля, зробити селище чистішим і привабливішим. Так було організовано суботники, які мають на меті приведення до порядку засмічених частин селища, ліквідувати несанкціоновані сміттєзвалища, вивезти сміття.

10:50 25.04.2018

Практичний семінар Програми DOBRE «Знай свою громаду»

Протягом двох днів,а саме 18-19 квітня,  у м. Миколаєві проходив практичний семінар для новостворених об’єднаних територіальних громад Миколаївщини. У ньому взяли участь члени робочої групи Доманівської селищної ради з місцевого екомічного розвитку. Захід був організований у рамках всеукраїнської програми DOBRE «Місцевий економічний розвиток (МЕР) «Знай свою громаду».

09:26 20.04.2018

Огляд-конкурс «Україна молода» продовжується

16 квітня 2018 року кращі колективи художньої самодіяльності закладів загальної середньої та позашкільної освіти Доманівщини радо зустрічали гостей з Миколаївського обласного будинку художньої творчості. Учасники привітали членів журі обласного огляду-конкурсу  «Україна молода» та підготували чудову концертну програму. До уваги гостей були представлені вокальні та хореографічні номери, виступи читців-декламаторів.

15:55 17.04.2018

Відбулося засідання робочої групи в рамках компоненту «Місцевий економічний розвиток»

13 квітня 2018 року в приміщенні Доманівської селищної  ради відбулось засідання робочої групи з місцевого економічного розвитку Доманівської громади. В рамках засідання учасники визначили три пріорітетних напрямки розвитку громади, а саме: виробництво біопалива на базі комунального підприємства; забезпечення переробки сміття; будівництво теплиць  тунельного типу, які в подальшому будуть брати участь у конкурсному відборі. Один з них буде реалізований за рахунок співфінансування  місцевого бюджету і програми DOBRE.

08:29 14.04.2018

Зустріч з програмним спеціалістом програми DOBRE "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність"

12 квітня 2018 року програмний спеціаліст програми DOBRE "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність", Наталя Сафронова зустрілася  з представниками  Доманівської громади. Відбулась робоча зустріч, спілкування було спрямоване на те, що в нашій ОТГ стартує наступний компонент Програми ДОБРЕ USAID «удосконалення послуг» з відбору пріоритетної послуги.

08:29 13.04.2018

семінар учителів української мови та літератури

12.04.18 року  на базі Доманівського освітнього центру за участю працівників відділу освіти, молоді та спорту виконавчого органу Доманівської селищної ради було проведено семінар учителів української мови та літератури.

16:18 12.04.2018