Дата: від до Скинути

Представники Доманівської громади на презентації проекту «Інноваційний кластер «Регіональний інноваційний HUB» (RInnoHUB)»

Вчора, 03.04.2018 року, на зібранні разом з громадськістю, підприємцями, бізнес-асоціаціями, головами об’єднаних територіальних громад та райдержадміністрацій було презентовано три основні напрямки, впроваджувані Миколаївською ОДА по підтримці малого і середнього бізнесу. Проект «Інноваційний кластер «Регіональний інноваційний HUB «RInnoHUB» - поданий Миколаївською ОДА, став переможцем конкурсного відбору грантових проектів за кошти ЄС. Проект реалізовуватиметься за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від ЄС у рамках виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики. Проект розрахований на три роки, а загальний бюджет складає близько 5,5 млн. грн.

09:44 04.04.2018

Доманівська дитячо-юнацька спортивна школа 30-31 березня 2018 року на базі Маринівського спортивного комплексу (філія Доманівської ДЮСШ) провела міжобласний турнір з футболу, присвячений річниці звільнення Доманівщини від нацистських загарбників.

09:48 03.04.2018

Фестиваль-конкурс «Пісня над Бугом»

29-30  березня у Хмельницькому палаці творчості дітей та юнацтва був проведений відбірковий тур VІ Всеукраїнського дитячо-юнацький фестивалю-конкурсу юних вокалістів «Пісня над Бугом» .

09:37 02.04.2018