Дата: від до Скинути

Нарада з питань підготовки та відзначення Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

4 травня 2018 року  відбулась нарада під головуванням секретаря селищної ради Галини Шульгіної в Доманівській селищній раді з питань підготовки та відзначення Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. На нараді були присутні перший заступник голови районої державної адміністрації Наталія Фалько, заступник селищного голови по виконавчій роботі Володимир Гулич, керуючий справами виконавчого комітету Доманівської селищної ради Ірина Соловей, начальник відділу освіти Олександра Тихолаз та керівники структурних підрозділів селищної ради.  Під час засідання  обговорили план основних заходів, які планується провести в ці дні, були дані відповідні доручення щодо належної підготовки та проведення заходів на належному рівні.

15:48 04.05.2018

вокальний фестиваль-конкурс української пісні «З Україною в серці»

3  травня 2018 року у районному будинку культури  відбувся вокальний фестиваль-конкурс української пісні «З Україною в серці». Це свято обдарованих, талановитих особистостей, які примножують славу Доманівщини.

15:39 04.05.2018

Всеукраїнський турнір з гандболу серед юнаків 2005-2006 років народження

З 27 по 30 квітня 2018 року в м.Красилів Хмельницької області відбувся Всеукраїнський турнір з гандболу серед юнаків 2005-2006 років народження. У вище названих змаганнях  взяли участь такі команди: м.Южне Одеської області, смт.Доманівка Миколаївської області, м.Луцьк Волинської області , м.Антоніни, м.Красилів Хмельницької області.

09:53 03.05.2018

гандбольний турнір «Зустріч поколінь»

Доманівська дитячо-юнацька спортивна школа, як і будь-який навчальний заклад, протягом навчального року має свої, лише їй притаманні, звичаї та традиції. Такою славною традицією, якою тренерсько-викладацький склад  може по праву гордитися, є традиційний  гандбольний турнір «Зустріч поколінь».

15:54 02.05.2018

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ДОМАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Під час засідання виконавчого комітету Доманівської селищної ради, яке пройшло 27.04.2018 під головуванням секретаря селищної ради Г.В. Шульгіної, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, які стосуються різних сфер життєдіяльності громади.

15:49 27.04.2018

фінальні змагання з гандболу серед учнів

26-27 квітня 2018 році в Доманівській ДЮСШ відбулися фінальні змагання з гандболу серед учнів закладів загальної середньої освіти серед юнаків  9-11 класів. Головне суддівство було покладено на тренерський склад Доманівської дитячо-юнацької спортивної школи.

15:23 27.04.2018