Об'єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

Участь вихованців Будинку дитячої творчості в огляді дитячих вокальних ансамблів «Ліга Voice»

3 листопада у Миколаєві в обласному Будинку художньої творчості проходив обласний огляд дитячих вокальних ансамблів «Ліга Voice», у якому взяли  участь 25 яскравих і таланових вокальних ансамблів Миколаївщини,  це понад 280 юних талантів із різних куточків Миколаївської області.

Огляд дитячих вокальних ансамблів «Ліга Voice» був спрямований на патріотичне та естетичне виховання підростаючого покоління. Такі заходи створюють умови для розвитку юних виконавців, допомагають реалізувати їх творчий потенціал, відкрити нові горизонти для творчих пошуків.

Доманівщину представляли вихованці гуртків «Вокал» Доманівського Будинку дитячої творчості, учні Доманівської ЗОШ І – ІІІ ст. №2, керівник Миронюк Ж.А.

Вдалим був виступ наших вокалістів, юних аматорів сцени, про що говорять нагороди, які отримали діти за професійне виконанння музичних творів. Так, друге місце у середній  віковій категорії виборов вокальний ансамбль «Мажорчики». У старшій віковій категорії третє місце посів вокальний ансамбль «Гарний настрій». 

Ми вдячні педагогам та батькам, завдяки яким ця поїздка стала можливою, адже на таких заходах загоряються нові зірочки талановитих дітей та молоді. Дякуємо за можливість наших вихованців разом з іншими переможцями долучитися до цікавого та насиченого свята пісні.

Наші конкурсанти отримали дипломи, багато нових друзів та масу позитивних вражень.

Вітаємо наших юних талантів та їх керівника. Бажаємо нових перемог та здобутків на мистецькій ниві!« повернутися до списку новин