Об'єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

День української писемності та мови в Доманівській публічній бібліотеці

День української писемності та мови - державне свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада.
З нагоди цього свята в Доманівській публічній бібліотеці оформлена виставка - інсталяція для дітей старшого шкільного віку: "Пахуча м'ята - українська мова", на якій представлені видання з історії української мови, українського літописання, письменства, народознавча література, художні твори українських класиків та сучасних авторів.
На базі Доманівського НВК центру дитячої та юнацької творчості №1 бібліотекар абонементу Телебей Валентина Василівна разом з завідувачкою шкільною бібліотекою Струк Тетяною Петрівною, для дітей середнього шкільного віку, провели літературні пазли : "Живеш в Україні - то знай її мову". Діти дізналися про витоки української писемності, про українське слово, яке споконвіку живе в піснях, переказах, легендах. Вшанування української писемності та мови супроводжувалось поетичними хвилинками та інтелектуальними іграми. А також для учнів 3 - го класу, Доманівської ЗОШ І-ІІІст. №2, бібліотекар відділу обслуговування дошкільнят та учнів 1-4 класів, Коршенко Лідія Іванівна, провела урок - подорож: "Рідна мова - материнська". Бібліотекар намагалась пробудити у підростаючого покоління почуття національної гідності, виховати любов і повагу до рідної мови, до рідного слова, України - неньки.
Під час заходу діти мали змогу ознайомитися з крилатими висловами, прислів'ями про мову, відгадували загадки.« повернутися до списку новин