Свято Осені у Доманівському дошкільному навчальному закладі №2"Сонечко"

Ходить осінь по садах,

Ходить усміхається.

Ніби в казці, швидко так

Кольори міняються.

Під таким гаслом пройшло свято Осені у Доманівському дошкільному навчальному закладі  №2"Сонечко".  Усі дітки із задоволенням співали пісні, розказували віршики, прославляючи осінь за її красу та врожаї.

Завітала до вихованців і сама винуватиця свята - щедра Осінь, яка розважала малят іграми та загадками, а на заверешення вона усіх почастувала своїми дарами - смачними яблучками.

Осінь дарує нам різні фарби, безліч овочів і фруктів, а також досить мінливий настрій, який найбільш проявляється в дитячому віці. Саме тому так важливо, щоб вихователі в дитячому садку створили емоційно - позитивний настрій, естетичний розвиток, познайомили дошкільнят з рідною природою, навчили змальовувати всі фарби осінньої краси. З такою метою був проведенний даний захід, адже завдяки йому було створено веселий настрій та яскраві емоції.

Також була організована  виставка, яка  буяла кольорами та фантазіями – кожна з груп дитсадочка презентувала свої експозиції з кукурудзи, кабачків,капусти, яблук та груш.