Свято патріотичного спрямування «Мрія про Україну» у Доманівському дошкільному навчальному закладі №2 «Сонечко»

Я – українець. Є у мене право

На рідну мову та свою державу,

На гордий прапор золотисто – синій,

На щастя жити у такій країні.

8 листопада у Доманівському  дошкільному навчальному  закладі №2 «Сонечко» відбулося свято патріотичного спрямування «Мрія про Україну».  Саме на таких заходах вихованці дошкільного закладу вчаться любити свою Батьківщину - Україну, формують вже у ранньому віці свою громадську позицію, національну гідність. Наші дошкільнята, маленькі козачки й козачата, співали, танцювали, декламували вірші, змагалися у швидкості, спритності та силі. Також у проведенні  свята брали участь і батьки.

Саме така робота вихователів сприяє усвідомленню малими українцями, що «людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю».