1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

День, коли світова громадськість висловлюється на підтримку мільйонів людей в усьому світі, що живуть з ВІЛ/СНІД. Сьогодення вимагає особливої уваги до проблем ВІЛ/СНІД і не лише від медичних працівників, а й усього суспільства. Ми всі маємо бути взірцем з дотримання здорового способу життя, безпечної поведінки та виявляти толерантне ставлення до людей, яких, на жаль, хвороба захопила у свої тенета.

Будьмо милосердними та не залишаймося осторонь чужої біди.

Олександр Дога