Об'єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

Вітаємо переможців олімпіад!

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій

ІІ місце – 10 клас -  Пащенко Валерію, ученицю Доманівського навчально-виховного комплексу «Доманівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 – Центр дитячої та юнацької творчості», керівник Галак С.О.

ІІІ місце – 9 клас – Супруненко Діану, ученицю Доманівського навчально-виховного комплексу «Доманівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 – Центр дитячої та юнацької творчості», керівник Грушина К.А.

               11 клас – Курінного Олександра, учня Доманівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, керівник Харченко І.В.

 

Вітаємо переможця ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

ІІІ місце – 11 клас – Мусієнка Артура, учня Доманівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, керівник Вадовський С.М.

                 

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької  мови

І місце – 9 клас – Теплу Ілону,  ученицю Доманівського навчально-виховного комплексу «Доманівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 – Центр дитячої та юнацької творчості», керівник Зебницька О.О.

            10 клас -  Пащенко Валерію, ученицю Доманівського навчально-виховного комплексу «Доманівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 – Центр дитячої та юнацької творчості», керівник Гуда В.В.

               11 клас – Гуду Лілію, ученицю Доманівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, керівники Андріянова Г.Д

ІІ місце – 9 клас -  Бондаренко Анастасію, ученицю Доманівського навчально-виховного комплексу «Доманівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 – Центр дитячої та юнацької творчості», керівник Гуда В.В.

            11 клас – Левицьку Анну, ученицю Доманівського навчально-виховного комплексу «Доманівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 – Центр дитячої та юнацької творчості», керівник Зебницька О.О.

 

ІІІ місце – 10 клас – Дочич Ілону, ученицю Доманівського навчально-виховного комплексу «Доманівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 – Центр дитячої та юнацької творчості», керівник Гуда В.В.

            

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

І місце – 9 клас – Козачок Єлизавету,  ученицю Доманівського навчально-виховного комплексу «Доманівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 – Центр дитячої та юнацької творчості», керівник Шмарговська Л.В.

                10 клас -  Курінську Яну, ученицю Доманівського навчально-виховного комплексу «Доманівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 – Центр дитячої та юнацької творчості», керівник Підойма Т.А.

               11 клас – Гуду Лілію, ученицю Доманівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, керівники Волошина В.А., Миронюк С.В.

ІІ місце – 10 клас -  Ніконову Олену, ученицю Доманівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, керівник Волошина В.А.

                11 клас – Мусієнко Артура, учня Доманівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, керівники Волошина В.А., Миронюк С.В.

ІІІ місце – 7 клас – Блідара Владислава, учня Доманівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, керівник Курчак Т.В.

                  8 клас – Тихолаза Владислава, учня Доманівського навчально-виховного комплексу «Доманівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 – Центр дитячої та юнацької творчості», керівник Лукащук О.Г.

                                   Проценко Руслану, ученицю Доманівського навчально-виховного комплексу «Доманівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 – Центр дитячої та юнацької творчості», керівник Лукащук О.Г.

              11 клас – Лацановського Віталія, учня Доманівського навчально-виховного комплексу «Доманівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 – Центр дитячої та юнацької творчості», керівник Лукащук О.Г.

 

 

 

 

 



« повернутися до списку новин