Щоденна робота по благоустрою на території громади

Турбота про чистоту і благоустрій громади – справа кожного мешканця. Тому, з метою поліпшення санітарного стану території Доманівської громади щоденно  працівники по благоустрою при Доманівській селищній раді проводять прибирання території. Здійснюють обкос трави на прилеглих територіях загального користування для покращення загального естетичного вигляду селища, проводяться роботи з впорядкування сміттєзвалища та підтримують чистоту на дитячих майданчиках.

14:02 15.06.2018

Відбулося засідання робочої групи з питань стратегії розвитку Доманівської ОТГ

15 червня 2018 року відбулося засідання членів робочої групи з підготовки Стратегії розвитку об’єднаної територіальної громади Доманівської селищної ради для підсумкового обговорення  Стратегії розвитку ОТГ і подальшого винесення на розгляд сесії.

13:48 15.06.2018

Відбулося спільне засідання постійних комісій селищної ради

13.06.2018 року відбулося спільне засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, фізичної культури, молоді та спорту  і з питання планування, бюджету, фінансів, соціально - економічного розвитку та управління комунальною власністю за участю Доманівського селищного голови Доги О.О., голови райдержадміністрації Осадчука Є.Л., в. о. головного лікаря Сорокіної  І.А. та представників селищної ради. В ході засідання були обговорені питання щодо перспективи нового будівництва амбулаторії загальної практики - сімейної медицини та розглядались клопотання керівників закладів освіти.

13:17 14.06.2018

ОГОЛОШЕННЯ

Завтра, 15.06.2018, о 10-й  годині в залі засідань селищної ради  (смт. Доманівка, вул. Центральна, 48) відбудеться засідання членів робочої групи з підготовки Стратегії розвитку об’єднаної територіальної громади Доманівської селищної ради для підсумкового обговорення  Стратегії розвитку ОТГ і подальшого винесення на розгляд сесії.

09:10 14.06.2018

Купатись ЗАБОРОНЕНО!

Відповідно до рішення виконавчого комітету Доманівської селищної ради «Про заборону купання на водних об’єктах, що розташовані на території Доманівської сільської ради» № 96 від 05.06.2018 р. усі водоймища на території громади визнані непридатними для купання людей, у зв’язку з тим, що вони не відповідають вимогам «Правил охорони життя людей на водних об’єктах України», затверджених наказом МНС №272 від 03.12.2017.

16:46 13.06.2018

Міжмуніципальне співробітництво для посилення спроможності та розвитку громад

11-12 червня 2018 року в рамках програми DOBRE в м. Миколаєві організовано круглий стіл на тему «Зміцнення міжмуніципального співробітництва для посилення спроможності та розвитку громад», в якому прийняли участь представники Доманівської селищної ради.

15:15 13.06.2018

ДО ВІДОМА МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ!

Доманівська дільниця газорозподілу Вознесенського відділення ПАТ «Миколаївгаз» повідомляє, що в зв’язку із виконанням ремонтих робіт на Доманівській АГРС буде припинене газопостачання на смт. Доманівка з 9-00 год. 19-20.06.2018 на 48 годин. Поновлення газопостачання відбудеться протягом 10 днів 19-29.06.2018 року.

16:11 12.06.2018

Шановні жителі громади!

Виконавчий комітет Доманівської селищної ради повідомляє Вас про те, що відповідно до рішення селищної ради від 23 травня 2018року №12 ХХ сесії І скликання «Про надання дозволу на розробку генеральних планів населених пунктів Доманівської селищної ради»  з 12.06.2018р по 15.06.2018р будуть проводитись роботи по виконанню аерофотозйомки безпілотним летальним апаратом в межах населеного пункту смт.Доманівка.

10:58 12.06.2018

Проведено ямковий ремонт вулиць смт. Доманівка

Коли настала весна, чимало водіїв отримали клопіт, бо через різкі перепади температури цієї зими на вулицях з’явилося чимало ям. Тому із настанням сприятливих погодних умов в Доманівці  почали латати ями і відновлювати пошкоджене снігами і морозами дорожнє покриття.

10:55 11.06.2018