До уваги керівникам СФГ!

Доводимо до Вашого відома, що 29 листопада 2018 року  о  10.00 годинні за адресою м. Миколаїв, вул.Нікольська, 25  бізнес-центр  «Олександрівський»,  конференц-зал відбудеться круглий стіл  « Де, та як фермеру  отримати кошти  на новий  сезон».

В заході візьмуть  участь  представники  департаменту  агропромислового  розвитку   облдержадміністрації, Українського державного фонду підтримки фермерських  господарств, Ощадбанку, Приватбанку, фахівці UHBDP .

Запрошуємо керівників фермерських господарств  прийняти  участь у даному заході.

Про можливу участь у даному заході  просимо  повідомити  відділ агропромислового  розвитку райдержадміністрації до 27.11.2018 року  на електрону  адресу: agrodmnmk@ukr.net.