Свято творчих і талановитих

Дата: 03.12.2018 15:58

30 листопада 2018 року творча спільнота Доманівському Будинку дитячої творчості презентувала свій мистецький хист, в рамках проведення свята «Мереживо дитячих талантів», присвяченого 74-ій річниці від дня заснування Доманівського Будинку дитячої творчості. На заході були присутні вихованці Будинку дитячої творчості, батьки та гості. Всіх присутніх привітала зі святом секретар Доманівської селищної ради Шульгіна Г.В. та вручила подяку голови Миколаївської обласної ради  Москаленко Вікторії керівнику гуртка «Вокал» Миронюк Ж.А. Виступила зі словами подяки всім небайдужим до потреб навчального закладу позашкільної освіти директор Доманівського Будинку дитячої творчості Дудко Н.К.

Свято «Мереживо дитячих талантів», започатковане Доманівським Будинком дитячої творчості, проводиться вже вчетверте поспіль щорічно, як підсумок роботи дитячих творчих колективів Доманівського Будинку дитячої творчості.

Враховуючи День народження позашкільного навчального закладу – 74 річчя від дня заснування Доманівського Будинку дитячої творчості, творчі колективи позашкільного навчального закладу присвятили свої виступи творчості, натхненню, фантазії, дитинству, дружбі, любові до рідного краю, і звичайно – миру.

З першого до останнього номеру концертної програми глядачі з захопленням спостерігали чудове дійство, яке розгорталося на сцені. Бурхливими оплесками глядачі зустрічали хореографічні колективи Будинку дитячої творчості: колектив сучасного танцю «Shcooldance» (керівник Матвєєва С.М.) та «Топ данс» (керівник Лацановська І.М.) - молодші, середні та старшу групи. Раділи глядачі виступам творчих вокальних колективів «Мажорчики» та «Гарний настрій» (керівник Миронюк Ж.А.). Концертну програму творчого звіту складали яскраві виступи вокалістів: С.Степчук, Е.Степаненко, К.Чичильницька (керівник Миронюк Ж.А.) та К.Кіркіцька (керівник Зуяков М.М.). Сплеск емоцій викликали виступи вихованців гуртка «Культура мови та спілкування», які були й чудовими ведучими свята (керівник Дудко Н.К.).

У фойє навчального закладу позашкільної освіти відвідувачі стали свідками виставки робіт юних художників (керівник Коломієць Л.А.).

Сценарій свята, виступи ведучих та учасників, виставка дитячих робіт, святково прибрана зала дозволили створити атмосферу свята, допомогли підвести підсумки за осінній період плідної роботи з обдарованими вихованцями Доманівського Будинку дитячої творчості. Цей яскравий, цікавий і дуже виразний захід додав гарного настрою всім тим, хто звик дарувати позитивні емоції іншим.

Творчий звіт переконливо довів, що Доманівщина – край з дивовижними краєвидами  та прекрасними людьми відомий не лише своїми глибокими традиціями, високою духовністю та культурними надбаннями предків, а й талановитими дітьми, які є запорукою сьогодення та щасливого майбутнього нашої Доманівської громади.