28-29 березня 2019 року на базі Доманівського НВК відбулася ІІ сесія курсів підвищення кваліфікації для вчителів за напрямом: «Навчання дітей з особливими освітніми потребами за індивідуальною та інклюзивною формами». Курси організовані Миколаївським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти та інклюзивно-ресурсним центром Доманівського району.

Проходять навчання 66 педагогів загальноосвітніх шкіл району та територіальних громад.

Тематика другої сесії була спрямована на вивчення медичного аспекту розвитку дітей з особливими освітніми потребами. Слухачі ознайомилися із різними проявами когнітивного розвитку, емоційної сфери та поведінки  дітей  з особливими освітніми потребами.