Ремонтуємо селищний стадіон

Доманівською селищною радою розпочато реалізацію проекту «Облаштування спортивного стадіону в Доманівській ОТГ (заміна місць для сидіння)», який виконується в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

Проектом планується виконання робіт з влаштування глядацької зони та трибун уболівальників, а це демонтаж наявних на даний час сидінь і встановлення крісел на стадіоні, розташованого в смт Доманівка. Комфортне, зручне крісло для стадіону допомагає вболівальнику повністю зануритися в світ спорту та гри.

Роботи розпочато з виконання робіт катком (каткування стадіону) де проходять змагання з футболу, тренування вихованців дитячої спортшколи та футбольного клубу «Доманівка».