Всеукраїнська акція "Серце до cерця"

Дата: 01.04.2019 16:12

з 1 по 30 квітня 2019 року на території області проходитиме 14 всеукраїнська акція «Серце до серця» під гаслом «Дитяче серденько, живи», головною метою якої є збір коштів на придбання кардіологічного медичного обладнання для дитячих лікарень області.

Акція відбуватиметься чотирнадцятий рік поспіль і за цей час встигла набути загальнонаціональної підтримки. Минулого року Миколаївська область у період проведення акції «Почуй світ!» зібрала 109818,17 грн. На зібрані кошти було придбано та передано у обласну дитячу лікарню 15 слухових апаратів, що дало можливість лікувати дітей на більш якісному рівні.

Просимо надати підтримку організаторам у підготовці та проведенні всеукраїнської акції «Серце до серця», яка проходить під гаслом «Дитяче серденько, живи».

За додатковою інформацією пропонуємо звертатись до Софії Дубової, обласного координатора Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця», тел. (063) 5826331 sofyshka1996@gmail.com