Зустріч з молоддю громади

В межах компоненту «Молодіжний працівник», який здійснюється  програмою ДОБРЕ USAID, програмним спеціалістом Наталією Сафроновою  організовано зустріч молоді та представників громади, які опікуються проблемами молоді в громаді, з молодіжним працівником (куратором) програми Оксаною Мальченко.

В ході зустрічі проведено оцінку роботи з молоддю та її активізацію. Обговорено реальний стан молодіжної політики в громаді,модерацію брейгштормінгу щодо плану дій в молодіжній політиці: що потрібно молоді і що вони готові зробити реально.

В результаті обговорення встановлено, що молоді не вистачає змістовного дозвілля, тобто необхідної кількості місць для активного відпочинку молоді. Юнацтву хотілося б мати в громаді більше спортивних майданчиків, кафе-читальню, дитячих кімнат та майданчиків, але брати участь у його створенні ентузіазму молодь не виявила. Ну і на сам кінець ми все таки почули один одного і знайшли шляхи спільної співпраці.