ДОМАНІВСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА

На весняних канікулах в Україні,   Комітетом з фізичного виховання та спорту МОН України та Федерацією гандболу України, в рамках дитячого спорту, проводилися  відбіркові змагання чемпіонату України з гандболу на призи клубу «Стрімкий м’яч» серед юнаків 2005 року народження.

ІІІ етап чемпіонату України з гандболу на призи клубу «Стрімкий м’яч» серед юнаків 2005 року народження групи А відбувся в м.Запоріжжі.

В змаганнях групи А взяли участь команди: «СДЮШОР – ЗТР» м.Запоріжжя, ДЮСШ «Портовик» м.Южне Одеської області, ДЮСШ м.Томаківка Січеславської області та ДЮСШ смт.Доманівка Миколаївської області .

Ігри проводилися за правилами Федерації гандболу України, в сучасному спортивному комплексі  «СДЮШОР-ЗТР» м.Запоріжжя  (Запорізька  спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву).  Суддівство забезпечувала група суддів:   головний суддя - м.Одеса,  судді з  м.Запоріжжя.

Щиро вітаємо наших переможців – Тимченюк Ярослав, Мордовець Ростислав, Тихолаз Владислав, Лаба Максим, Ткаченко Максим, Зелінський Максим, Марчишин Сергій, Цехоцький  Артем, Кардаш Віталій, Федосєєнко Назар, Томич Ілля ( тренер- викладач Дашко В.П.).  Бажаємо команді   успіхів та перемог у фінальній частині чемпіонату України з гандболу на призи клубу «Стрімкий м’яч» серед юнаків 2005 року. Фінал відбудеться в травні цього року.