Об'єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

Святкування Масляної в селі Олександродар

Масляна - стародавнє, багатьма улюблене свято, коли зима поступається місцем весні. У давнину більшість обрядів на Масляну дотримувалися для того, щоб допомогти весні здолати підступну зиму. Саме тому організовувалися масові народні гуляння.

 9 березня  в селі Олександродар святкували   Масляну. Це  стало доброю традицією для жителів села,  які  із  року  в  рік готуються та очікують на  це  свято.

Гостей свята зустрічала з концертною програмою директор сільського клубу Ірина Ткаченко.

На Масляну в село Олександродар  завітали представники селищної ради, які привітали присутніх зі святом та побажали миру та спокою на нашій землі, міцного здоров’я землякам та здійснення всіх задумів.

Організатори свята підготували розважальну програму для дорослих та дітей, частування млинцями, варениками, солодощами та запашним чаєм. Для охочих запропоновано катання на бричці.

Спалювання опудала Зими на Масляну - мабуть, найвідоміший і розповсюджений обряд, без  якого не обходиться не одне  святкування Масляної. От і  жителі та гості села  взяли  участь у такому обрядовому  дійстві, яке  було кульмінацією свята.

Присутні на святі щиро дякували сільським артистам за їхню майтерність та піднесений настрій, а також організатору та спонсору свята депутату районної ради Віктору Ткаченку.

 « повернутися до списку новин