Майстер-клас для учителів біології

Дата: 06.03.2019 14:34

Останнім часом відзначається спад інтересу учнів до вивчення природничо-наукових дисциплін. Адже саме вони дають знання про Землю як про природне тіло, формують правильне сприйняття навколишнього світу. Тому вся робота вчителя спрямована на такі форми і методи навчання біології, які орієнтовані на краще засвоєння учнями навчального матеріалу, підвищення якості вмінь і навичок, реалізацію на практиці принципів педагогіки співробітництва, на формування творчої особистості, яка здатна самостійно осмислювати і аналізувати процеси та явища всесвіту шляхом активізації пам’яті, уяви, фантазії, на розвиток швидкості та гнучкості мислення, оригінальності, допитливості, точності, сміливості як основних ознак творчих здібностей учнів.

Здійснюючи пошук ефективних форм, методів та засобів розвитку пізнавальної активності учнів у процесі вивчення біології 06 березня 2019 року на базі Доманівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2 вчителем біології Паламарчук Т.А. проведено майстер-клас для учителів біології. Учасники заходу отримали методичні рекомендації щодо викладання предмету, стали учасниками методичних ігор та інтерактивних вправ. Педагоги відчули себе працівниками  генетичної лабораторії, навчилися самостійно визначати групу крові людини, оглянули клітини цибулі під мікроскопом.