Об'єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

Засідання виконавчого комітету

Під час засідання виконавчого комітету Доманівської селищної ради, яке відбулося 05 березня 2019 року під головуванням секретаря Доманівської селищної ради Шульгіної Г.В, члени виконавчого комітету розглянули ряд питань що стосуються безпосередньо життєдіяльності громади.

Так, на розгляд було винесено питання щодо організації підвезення учнів та педагогічних працівників до Доманівського навчально-виховного комплексу «Доманівська загальноосвітня школа I-III ступенів №1-Центр дитячої та юнацької творчості» та її філій, за результатами розгляду винесено рішення про внесення змін до карт-схем маршрутів автобусів опорних шкіл ОТГ.

Виконавчим комітетом затверджено калькуляцію комунальному підприємству Ринок смт Доманівка за бронювання торгівельного місця в сумі 10,00 грн. за 1 п.м., а також, затверджено ряд заходів щодо поліпшення стану навколишнього середовища, благоустрою, озеленення населених пунктів Доманівської селищної ради, які будуть здійснюватись в рамках місячника з благоустрою в березні-квітні 2019 року.

Крім цього, виконком розглянув питання що стосуються малолітніх та неповнолітніх дітей, які проживають на території громади в неповних родинах та перебувають в складних життєвих обставинах.

З нагоди відзначення Дня працівника житлово-комунального господарства було вирішено відзначити грамотами за значний вклад в розвиток житлово-комунального господарства Доманівської селищної ради працівників комунального підприємства «Доманівське».

В ході засідання урочисто вручено грамоту Миколаївського обласного відділення фізичної культури та спорту МОН України за вагомий внесок в розвиток дитячого спорту тренеру-викладачу Доманівської ДЮСШ Доманівської селищної ради Дашку В.П.

 « повернутися до списку новин