Об'єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

УВАГА!

 

                                              

 

Виконавчий комітет Доманівської селищної ради повідомляє населення та суб‘єктів господарської діяльності дотримуватися пожежної безпеки під час збирання врожаю. Основними причинами виникнення пожеж під час збирання врожаю є необережне поводження з вогнем, порушення правил експлуатації машин та агрегатів, випалювання стерні. Гасіння пожежі у полі вимагає значних матеріальних засобів і людських ресурсів.

А тому, у цю гарячу пору року для працівників сільського господарства– збирання врожаю ранніх зернових культур, коли в господарствах триває підготовка техніки, одним з найважливіших питань в цьому напрямку є приведення техніки в задовільний технічний та протипожежний стан, забезпечення її первинними засобами пожежегасіння.

Виконавчий комітет Доманівської селищної ради  звертається до керівників сільгосппідприємств з проханням поставитись з усією серйозністю до питань організації пожежної безпеки,  щодо заборони спалювання стерні та пожнивних залишків.

 Пам’ятайте, що суворе дотримання виконання вимог правил пожежної безпеки – це гарантія збереження людського життя, врожаю від пожежі та майна.

 

 

 

Виконавчий комітет Доманівської селищної ради« повернутися до списку новин