Зустріч з регіональним спеціалістом Шведської організації NIRAS Sweden AB

Дата: 19.06.2019 17:01

19 червня 2019 року в малій тренінговій залі Доманівської селищної ради відбулася робоча зустріч з регіональний спеціалістом Шведської організації NIRAS Sweden AB В’ячеславом Голинським, метою якої є створення умов для реалізації програми «U-LEAD з Європою: програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку. Створення центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) та підвищення поінформованості населення про місцеве самоврядування».

Обговоренню підлягало питання щодо виконання громадою технічного завдання для створення ЦНАП, розроблене Програмою, а саме: етап здійснення поточного ремонту приміщення адмінбудівлі під розміщення ЦНАП та орієнтовані дати його завершення. А також, з представниками Доманівської районної державної адміністрації, які були запрошені на зустріч, обговорювалося питання готовності виконання вимог Меморандуму про співпрацю між Доманівською селищною радою та Доманівською районною державною адміністрацією у сфері надання адміністративних послуг, укладеного 29 березня 2018 року, вимогами якого передбачено співробітництво та координація діяльності між сторонами в частині надання адміністративних послуг.