День Державної Служби

Шановні працівники державної служби Доманівщини.

Від імені Доманівської селищної ради її виконавчого комітету щиро вітаю Вас з святом.

Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві, в регіоні. Це нелегка праця, яка потребує професіоналізму, бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі.

Тож, нехай з Вами завжди буде мудрість, витримка і сила духу, які допоможуть зробити все можливе для створення економічно сильної країни, розвитку рідного краю.

Бажаю Вам міцного здоров’я, оптимізму, добра, миру і щедрої долі. Нехай Ваш професіоналізм зростає, а можливість добрих справ збільшується.

З повагою секретар селищної ради

Галина Шульгіна