Увага! Планові роботи!

В зв`язку з ремонтними роботами на повітряній лінії 10.04.2020 року з 10:00 до 15:00   буде припинено подача електроенергії в смт Доманівка: вул. Героя Лихого, вул. Мересьєва, вул. Б. Хмельницького, вул. Ювілейна, вул. Академіка Павлова, вул. Механізаторів, вул. Жовтнева.

15:31 08.04.2020

Увага! Важливо!

Для попередження розповсюдження коронавірусу та задля безпеки українців Кабінет Міністрів України посилив карантинні заходи. Пропонуємо Вам ознайомитись з ними та неухильно дотримуватись!

10:20 06.04.2020

Увага! Оголошення!

Доманівська селищна рада повідомляє жителів громади про те, що призупинено на час дії карантинних заходів проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства, розвитку інфраструктури, містобудування, архітектури та благоустрою виконавчого органу Доманівської селищної ради відповідно до розпорядження секретаря селищної ради від 30 березня 2020 року №23 «Про призупинення проведення оголошеного на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства, розвитку інфраструктури, містобудування, архітектури та благоустрою виконавчого органу Доманівської селищної ради».

14:16 30.03.2020

Дистанційне засідання з місцевого економічного розвитку території

На вирішення питання загального добробуту громади робочою группою з місцевого економічного розвитку Доманівської ОТГ дистанційно було обговорено та сплановано ще один проект, виконання якого буде здійснено в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» DOBRE.

14:34 27.03.2020

Увага! Планові роботи!

В зв`язку з ремонтними роботами на повітряній лінії 08.04.2020 року з 08:00 до 18:00   буде припинено подача електроенергії в с. Забари, с.Зброшкове, с.Чорталка.

11:07 27.03.2020

УВАГА!

У зв’язку з пандемією коронавірусу Доманівський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області переведено в особливий режим роботи з клієнтами в умовах загальнонаціонального карантину!

10:45 27.03.2020

Увага! Важлива інформація!

23 березня 2020року відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Доманівської селищної ради.

16:58 24.03.2020