7 грудня завершено роботу першої сесії восьмого скликання Доманівської селищної ради

Дата: 07.12.2020 16:22

Фото без описуДепутати прийняли рішення про початок реорганізації Володимирівської, Зеленоярської, Маринівської, Щасливської сільських рад шляхом приєднання до Доманівської селищної ради. На сесії було затверджено ряд рішень стосовно затвердження старост сіл Доманівської селищної ради. Старостою сіл Володимирівка, Шевченко, Широкі Криниці, Олександрівка, Новоселівка, Копи затверджено  Василя Літвіна; старостою сіл Зелений Яр, Вікторівка, Зелений Гай, Коштове, Богданівське, Новолікарське – Наталію Пасніченко; старостою сіл Маринівка, Антонівка, Довженки, Воля, Довжанка – Валентину Леонову; старостою сіл Петропавлівка, Олександродар, Сила – Сергія Білова; старостою сіл Щасливка, Володимирівка, Кузнецове, Трудолюбівка – Людмилу Лабзін; старостою сіл Царедарівка, Копані – Жанну Шевченко.

На сесії затверджено структуру і чисельність апарату та виконавчих органів Доманівської селищної ради, утворено виконавчий комітет Доманівської селищної ради у складі 26 осіб.

Заступником Доманівського селищного голови з питань виконавчої діяльності затверджено Олександру Сохань , керуючим справами (секретарем) виконавчого комітету Доманівської селищної ради – Наталію Комарову.