ОГОЛОШЕННЯ!!!!

Про тимчасовий порядок роботи Доманівської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості на період карантину у зв’язку з запобіганням поширення епідемії, спричиненої коронавірусом COVID-19

09:03 19.03.2020

До уваги жителів громади! Посилено карантинні заходи!

18 березня 2020 року відбулося засідання виконавчого комітету на якому прийнято рішення «Про посилення заходів щодо запобігання поширенню  на території Доманівської селищної ради коронавірусу COVID-19» та ВИРІШЕНО:

17:01 18.03.2020

До уваги жителів громади

17 березня 2020 року, за результатами відеоселекторної наради Миколаївської облдержадміністрації, та з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом СОVID-19, на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 (зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 року №215), рішення виконавчого комітету від 13 березня 2020 року №22 «Про запобігання поширенню на території Доманівської селищної ради корона вірусної інфекції (СОVID-19)», в Доманівській селищній раді   відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій де було розглянуто додаткові заходи запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 на території громади.

17:00 18.03.2020

Екстрене засідання виконавчого комітету по запобіганню поширенню на території громади коронавірусної інфекції

Сьогодні, на підставі доручення Миколаївської ОДА, скликане екстрене засідання виконавчого комітету, за результатами якого прийнято рішення про запобігання поширенню на території Доманівської селищної ради коронавірусної інфекції (COVID-19). Даним рішенням встановлено на території Доманівської ОТГ з 13 березня 2020 року по 3 квітня 2020 року карантин та затверджено ряд заходів по запобіганню поширенню на території громади коронавірусної інфекції.

13:37 13.03.2020

ОГОЛОШЕННЯ!!!!

16 березня об 11.00 в Доманівській ОТГ за адресою вул.. Центральна 48 в

09:31 13.03.2020

Про результати дослідження громадської думки

Сьогодні, в Доманівській селищній раді, програмним спеціалістом Ярославою Ткаченко було презентовано результати дослідження громадської думки щодо оцінки індикаторів громад-учасниць Програми DOBRE. Дане дослідження було проведено у червні - серпні 2019 році міжнародною компанією IPSOS  у форматі опитування та охопило все населення громади, а також різні вікові та гендерні групи (загалом – близько 400 домогосподарств). Результати дослідження надано в порівнянні з показниками 2017 року та з середнім показником по громадам-учасницям.

16:37 04.03.2020

Послуги, які надаються в ЦНАП та на віддалених робочих місцях

З  березня 2020 року послуги Пенсійного фонду України можна отримати у відділі «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Доманівської селищної ради. На робочому  місці  в приміщенні ЦНАПу надаватимуть повний спектр послуг та консультації з питань пенсійного забезпечення фахівці Веселинівського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) Пенсійного фонду України Миколаївської області.

10:50 03.03.2020