Шановні жителі Доманівської громади!

Дата: 13.01.2021 12:44

Наша громада, нажаль територіально переважно входить до зони спостереження Южноукраїнської АЕС, тобто 30-кілометровій зоні ризику.

Як вам відомо, з 1 січня 2021 згідно Постанови КМУ від 28 грудня 2020 р. № 1325 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 5 червня 2019 р. № 483» року припинив діяти  пільговий тариф для населення за спожиту електричну енергію.

Для повернення наших прав пропонуємо вам долучитися, та підтримати електронну петицію до Президента України  від 05.01.2021 № 22/111158, яка передбачає відновлення прав населення яке проживає в 30-ти кілометровій зоні ризику атомних електростанцій, а саме  пільгу на оплату електричної енергії за тарифом у розмірі 70 % від рівня діючого тарифу для відповідної групи населення,  та відновити пільги з оплати за спожиту електричну енергію.

Також, звернення Доманівської селищної ради до Верховної Ради України щодо зменшення непосильних тарифів на енергоносії для жителів нашої громади, виноситься на розгляд виконавчого комітету селищної ради.

Лише разом  ми зможемо поновити наші права!